خلاصه گزارش جام رمضان سال90 را ادامه مطلب پیگیری نمائید.

      


دسته بندی :


     حال که آمده ای، چترت را ببند، در ایوان این خانه، جز مهربانی، نمیبارد

تشکر میکنم از همه عزیزانی که در کلبه ادبیات و اشعار حضور میابند،تا دقایقی را که در این فضای مجازی با هم هستیم ، به تبادل نظر و گفتگو بپردازیم .لطفا اشعار و تک بیتی هائی که به نظر شما زیباترینند رو در قسمت نظرات بنویسید تا بنام خودتان در صفحه ادبی قید شود. به ادامه مطلب رجوع فرمائید.

           


دسته بندی :


هر روز یک جمله از بزرگان را اینجا مینویسیم. یک جمله از بزرگان،که به نظر شما بهترین است را از طریق قسمت نظرات برای ما بفرستید.

         

جمله اول از: دکتر علی شریعتی:خدایا مرا از این فاجعه پلید " مصلحت پرستی " که چون همه کس گیر شده وقاحتش از یاد رفته و بیماری شده است که از فرط عمومیتش هر که از آن سالم مانده باشد بیمار مینماید مصون بدار "تا به رعایت مصلحت حقیقت را ذبح شرعی نکنم"

            


دسته بندی :


زمین لرزه نسبتا شدیدی بخش بزرگی از استان آذربایجان شرقی را لرزاند.

بنا به تحقیقات بایرام90 ، از مرکز لرزه نگاری کشور، اولین لرزه در شهرستان اهر باقدرت 6.2 ریشتر و به عمق 10 کیلومتر، راس ساعت 16و53 دقیقه، اتفاق افتاد.

 متعاقب این لرزه، پنج لرزه دیگر (تا زمان نگارش این خبر) ،که مرکز آن شهرستان ورزقان اعلام شد، به بزرگی 6 الی 4.5 ریشتر بین ساعات 17 و 4 دقیقه و 17 و 45 دقیقه مجددا اتفاق افتاد.

احتمال پس لرزهای شدیدتر دور از ذهن نیست. مراقب سالمندان و کودکان باشید.

زلزله های اخیر مردم بایرام را نیز وحشت زده کرده و آنها را در کوچه ها و میادین محلات ساکن کرد. این وحشت در محلات قدیمی تر بیشتر نمود پیدا کرده است. تصاویری از این وحشت زدگی را در ادامه مطلب ببینید.


دسته بندی :


قابل توجه اهالی محترم بایرام و بازدید کنندگان عزیز

بایرام90   سخنگوی هیچ نهاد ،سازمان یا ارگانی نیست. بایرام90 تریبون آزاد مردم شریف بایرام است. مدیر این سایت مسئولیت کلیه مطالب منتشر شده را با نهایت افتخار به عهده می گیرد.


دسته بندی :


آخرین مطالب

» آغاز به کار وبسایت جدید ( ٢٧ آذر ۱۳٩۱ )
» تصاویر محرم ( ٩ آذر ۱۳٩۱ )
» گل گلزار ( ٥ آذر ۱۳٩۱ )
» رنگ امروز ( ٢٤ آبان ۱۳٩۱ )
» صرفا جهت تست ( ٢٢ آبان ۱۳٩۱ )
» مرحله دوم کمک رسانی ( ۱٩ آبان ۱۳٩۱ )
» ساختمان شهرداری ( ۱٧ آبان ۱۳٩۱ )
» اطلاعیه ( ۱٠ آبان ۱۳٩۱ )
» مقبره شهدا ( ٩ آبان ۱۳٩۱ )
» خیابان چهل سانتیمتری ( ٦ آبان ۱۳٩۱ )