برنامه و زمانبندی و همچنین نتایج مرحله مقدماتی دومین دوره مسابقات جام رمضان بایرام به شرح زیر است. طبق اعلام کمیته برگزاری، تمامی مسابقات دقیقا راس ساعت مقرر برگزار خواهد شد. در صورت تاخیر بیش از ده دقیقه ی هر کدام از تیمها، تیم تاخیر کننده بازنده اعلام خواهد شد. جهت مشاهده جدول زمانبندی و نتایج مسابقات اینجا کلیک فرمائید.


دسته بندی : جام رمضان 91


بعد از سپری شدن روزهای نقل و انتقال بازیکنان ،مسابقات فوتسال، جام رمضان امسال در حال و هوای متفاوت با پارسال با حضور  سیزده تیم در رده بزرگسالان ،چهار تیم در رده جوانان و چهار تیم در رده نوجوانان برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده اسامی بازیکنان ، کادر فنی و تصاویر تیمها به ادامه مطلب رجوع فرمائید.


دسته بندی : جام رمضان 91


با توجه به نظر یکی از بانوان محترم، مبنی بر عدم رسیدگی وبسایت به موضوعات حیطه بانوان ، این بخش بعد از یک سال، مجددا بروز رسانی میشود.

بانوان عزیز میتوانند از طریق بخش "نظرات"، موضوعات ،مشکلات و مسائل پیرامون خود رو مطرح کنند.جهت پیگیری این موضوع به ادامه مطلب رجوع فرمائید ویا اینجا کلیک نمائید. 


دسته بندی : بانوان، bayram ir، خادمی


کنار زمین ایستاده و همه چیز را زیر ذره بین گرفته بودم. نباید صحنه ای از چشمم دور باشه، آخه من یه خبرنگار تازه کارم، باید همه سوژه ها رو شکار کنم، تا خودم رو ثابت کنم. بازیکنان دو تیم جوانان ساوالان و حوله شبنم در حال گرم کردن خودشون بودند ،که یکی از مسولین کمیته اجرائی روبروی من ایستاد و گفت:...

بقیه در ادامه مطلب


دسته بندی :


با تلاش شورای اسلامی و دهیاری بایرام ،در راستای توسعه مشارکتهای مردمی، در جهت ایجاد کتابخانه های عمومی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخانی ، اعتبار ساخت ساختمان یک باب کتابخانه مجهز ، در بایرام تامین گردیده است. بنابر این گزارش، زمین این طرح باید توسط اهالی تامین گردد. مددی ، دهیار بایرام ، مبلغ این بودجه را ....  بقیه در ادامه مطلب...


دسته بندی : bayram ir، خادمی، خسروشهر


خداحافظ ای اینترنت ذغالی

با نهایت امتنان و سرور اعلام میدارد ، اینترنت پرسرعت ADSL  در بایرام و دیزج راه انداری شد. با تلاش و پیگیری های شورای اسلامی و دهیاری های دو روستای بایرام و دیزج ، وبسایت بایرام90  و همچنین با تلاشهای آقای کریم خانی (رئیس مخابرات شهرستان) و آقای ژاله ( مدیر عامل کارخانه شیرین عسل)، اینترنت پر سرعت در دو روستای بایرام و دیزج از امروز 21/04/1390 رسما کار خود را آغاز کرد. جهت مشاهده تعرفه ها و نحوه ثبت نام به ادامه مطلب رجوع کنید..... .


دسته بندی : خسروشهر


یکی از دوستان نزدیکم میگفت: خدا بیامرز،پدرم وقتی (یازده سال پیش) فوت کرد، با همه وراث صحبت کردیم و تصمیم گرفتیم ، پولی را که قرار بود صرف شام دادن در حق پدرم بود را ، به تکمیل جاده وادی هجرت هزینه کنیم. بعد از اینکه آن پول را به امنای آن جاده پرداخت کردیم، عمویم که از ریشسفیدان فامیل بود، اعتراض کرد و گفت : حتما باید در حق متوفی شام داده شود. بر اثر اصرار ایشان ما مجددا مجبور شدیم ، هزینه شام را نیز پرداخت نمائیم.

امروز یازده سال از آن ماجرا میگذرد. از میدان شهیدلو میگذشتم که پارچه نوشته ای نظرم را جلب کرد که روی آن نوشته بود:

"بدینوسیله از وراث محترم مرحوم "مشهدی محمد بهشتی" ، که با اهدای یک میلیون تومان ، در حق آنمرحوم، جهت احداث غسالخانه جدید، ما را در این امر یاری نمودند ... .

امروز فهمیدم که میشود در حق مرده شام نداد و پول آنرا صرف کارهای خیر کرد. کاش روزی برسد که این فرهنگ بسیار خوب ،در جامعه ما چنان رواج پیدا کند که نیازی به پارچه نوشته، جهت فرهنگ سازی، نباشد. نظر شما چیست؟


دسته بندی : خادمی


چندی پیش مطلبی با عنوان " فریضه ی فراموش شده" نوشتیم که مورد استقبال  عموم مردم با فرهنگ قرار گرفت. نظرات مختلفی در این زمینه دریافت کردیم که همه در یک مورد هم نظر بودند و آن اینکه در حق مدارس ما کوتاهی شده و باید کاری کرد. در همین جا از همه عزیزان و دوستان گرامی که با نظرات خود باعث دلگرمی ما شدند بینهایت سپاسگذاریم. بسیاری از اهالی محترم هم که دسترسی به اینترنت نداشتند ،از موضوع آگاه شده بودند و پیگیری میکردند که چگونه میتوان سهمی در کمک به مدارس داشت. اینک اعلام میداریم عزیزان و خیرین محترمی که تمایل دارند، در تجهیز دبستان شهید نواب صفوی ، سهمی داشته باشند ، میتوانند کمکهای نقدی خود را به حساب شماره   4150003306009  بانک ملی بنام دبستان شهید نواب صفوی بایرام (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی) واریز نمایند و یا با مراجعه به صندوق قرض الحسنه باب الحوائج بایرام ، میتوانند وجوه خود را پرداخت نموده و رسید ،دریافت دارند. مجددا از همه عزیزانی که با نظرات و راهنمائی های خود ما را در این امر یاری نمودند نهایت تشکر را داریم. امیدواریم با کمک اهالی محترم و فهیم بایرام، مدارسی پویا و مجهز را در این روستا شاهد باشیم .فراموش نکنیم که ، کمک به مدارس، علاوه بر اجر معنوی، سرمایه گذاری برای آینده است.


دسته بندی : خادمی، فریضه ی فراموش شده


لطفا کل مطلب را بخوانید و فقط به تماشای عکسها اکتفا نکنید، از ارائه نظرات خودتان نیز دریغ نفرمائید.

کمتر کسی را میتوان در بایرام پیدا کرد که به تعمیرات مساجد و یا احداث جاده وادی هجرت کمک نکرده باشد. هر ساله چقدر وجه نقد در این روستا جمع آوری و تحویل روحانی محل، جهت ترویج دین، میگردد؟ چند خانوار میتوانید پیدا کنید که در مراسمات محرم خرجی ندهد؟ در طول سال چند مراسم هیئت گذاری در مساجد و منازل مردم برگزار میشود؟ *که امیدواریم همه مورد قبول درگاه احدیت قرار گیرد*. در کل، اگر بخواهیم همه این هزینه ها را یکجا جمع کنیم ، به نظر شما رقم آن چقدر خواهد بود؟  متاسفانه یکی از بزرگترین فریضه ها، در فراموشی مطلق فرو رفته است و کسی نیست که حتی برایمان یادآوری کند. شاید در جوامعی با مختصات جامعه ما هیچ سرمایه گذاری ارزش آفرین تر, پربازده تر و ثمربخش تر از سرمایه گذاری بر روی کودکان نیست. آیا غیر از این است که همه پدران و مادران ، برای آینده بچه هایشان تلاش میکنند؟ هیچ فعالیتی همچون فعالیت برای ارتقاء سطح آگاهی و دانش، اثر بخش نیست. همه ما اینها را میدانیم و ما نیز میدانم که همه میدانند، اما کلاه خودمان را قاضی قرار دهیم و ببینیم برای این دانسته ها، چه قدمهائی برداشته ایم. آری صحبت از یک درد است. لطفا ادامه مطلب را بخوانید.

حتما ادامه مطلب را بخوانید...


دسته بندی : فریضه ی فراموش شده، خادمی، bayram ir


آخرین مطالب

» آغاز به کار وبسایت جدید ( ٢٧ آذر ۱۳٩۱ )
» تصاویر محرم ( ٩ آذر ۱۳٩۱ )
» گل گلزار ( ٥ آذر ۱۳٩۱ )
» رنگ امروز ( ٢٤ آبان ۱۳٩۱ )
» صرفا جهت تست ( ٢٢ آبان ۱۳٩۱ )
» مرحله دوم کمک رسانی ( ۱٩ آبان ۱۳٩۱ )
» ساختمان شهرداری ( ۱٧ آبان ۱۳٩۱ )
» اطلاعیه ( ۱٠ آبان ۱۳٩۱ )
» مقبره شهدا ( ٩ آبان ۱۳٩۱ )
» خیابان چهل سانتیمتری ( ٦ آبان ۱۳٩۱ )