خرسند شدیم از اینکه امروز                       رنگی دگر است نه زنگ دیروز

تا شب نشده رنگ سحر شد           گفتیم از این نکته هزار نکته بیاموز

در اوایل راه اندازی بایرام90 ، پستی با عنوان "اعلامیه" منتشر کردیم و در آن خواستار تغییر نگرش به فرهنگ غلط چاپ اعلامیه و اهداء تابلو تسلیت به بازماندگان فرد متوفی بودیم.

بقیه در ادامه مطلب...


دسته بندی : اعلامیه، فرهنگی


از آنجا که قصد داریم در آینده گزارشات و اخبار ویدئویی تهیه و پخش نمائیم، این پست را صرفا جهت تست درج نمودیم . در صورتی که در مشاهده این ویدئو با مشکل مواجه شدید از طریق بخش نظرات اطلاع رسانی فرمائید ،تا رسیدگی شود. منتظر نظرات شما ،حتی در صورت دریافت ویدئو نیز هستیم. لازم به ذکر است که جهت سهولت در دریافت ، با توجه به سرعت پائین اینترنت ،این ویدئو تا حد امکان فشرده گردیده و کیفیت اصلی را ندارد.

نما آهنگ "پشت دریاها" ، اثر زنده یاد سهراب سپهری

 


دسته بندی : حسین خادمی


اللرون آغرماسین بایرامنی                     باشووا من دولانیم بایرامنی

قره گونده اولاسان یار، یولداش                اللهین اجری سنون بایرامنی

مرحله دوم کمکهای  اهالی محترم بایرام ، روز پنجشنبه ،هجدهم آبانماه ، راهی مناطق زلزله زده گردید.

مشروح گزارش تصویری در ادامه مطلب... 


دسته بندی : زلزله آذربایجان، شورای اسلامی، دهیاری


طرح احداث ساختمان شهرداری بایرام آغاز گردید.

با همکاری فرمانداری اسکو ، شورای اسلامی و دهیاری بایرام، پروژه احداث ساختمان شهرداری بایرام آغاز گردید.


دسته بندی : شهرداری، دهیاری


پیش نویس: هر از چند گاهی در گوشه و کنار بایرام و در برخی محافل ،سخنانی مبنی بر ضعف عملکرد شورای اسلامی مطرح می شود، (بایرام90 هم جزو همین محافل محسوب می شود). هر جا که صحبت از مشکلات عمومی اهالی بایرام  باشد، بلافاصله همه حملات و کنایه ها متوجه شورای اسلامی و دهیاری می شود. البته برخی از این اعتراضات بجا به نظر می رسد. چرا که در طول این چند سال، افرادی که عهده دار این مسولیت ها بوده اند ،هیچگاه نخواسته اند در بیان فعالیتهای خود و آگاه سازی اذهان ، در محافل عمومی سخنی بگویند.

همین موضوع ما را بر آن داشت تا از شورای اسلامی و دهیاری درخواست نمائیم تا در توضیح عملکرد سه سال و نیم خود در یک محفل عمومی حضور یابند، که خوشبختانه مورد موافقت قرار گرفت.

متن اطلاعیه: بدین وسیله به اطلاع عموم اهای محترم و شریف بایرام میرساند، شورای اسلامی و دهیاری بایرام ، بنا به درخواست بایرام90 ،قصد دارد ، جهت اطلاع رسانی ،توضیح عملکرد و ارائه بیلان کاری سه سال و نیم گذشته خود یک مجمع عمومی برگزار نماید. این جلسه روز یکشنبه مورخه 21/08/91  بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد شهیدلو برگزار خواهد شد. اعضای شورای اسلامی و دهیار ،پاسخگوی سوالات مردم خواهند بود. از عموم اهالی محترم  دعوت بعمل میآید ، در این جلسه حضور به هم رسانند.

لطفا در نظر سنجی ارزیابی عملکرد شورای اسلامی در ستون کناری سمت راست شرکت فرمائید.


دسته بندی : شورای اسلامی، دهیاری


اگر قبرستان جایی است که در آن مردگان را به خاک میسپارند،پس ما قبرستان نشینان را کی جایی برای زندگی هست؟ اگر قصد پرواز است پس قفس ویران بهتر!پرستویی که مقصد را در کوچ کردن می بیند از ویران شدن لانه اش نمی هراسد.سید شهید مرتضی آوینی 

پروژه ساخت مقبره شهدای بایرام آغاز گردید.

بقیه در ادامه مطلب


دسته بندی : سایت بایرام


با گذشت بیش از شش ماه از آغاز اجرای پروژه آبرسانی بایرام ، این طرح فقط حدود سی درصد پیشرفت داشته است. این در حالی است که طبق اعلام مسولین ذیربط  ، قرار بود این پروژه در اواخر شهریور ماه سال جاری مورد بهره برداری قرار گیرد... .

بقیه در ادامه مطلب...


دسته بندی :


آخرین مطالب

» آغاز به کار وبسایت جدید ( ٢٧ آذر ۱۳٩۱ )
» تصاویر محرم ( ٩ آذر ۱۳٩۱ )
» گل گلزار ( ٥ آذر ۱۳٩۱ )
» رنگ امروز ( ٢٤ آبان ۱۳٩۱ )
» صرفا جهت تست ( ٢٢ آبان ۱۳٩۱ )
» مرحله دوم کمک رسانی ( ۱٩ آبان ۱۳٩۱ )
» ساختمان شهرداری ( ۱٧ آبان ۱۳٩۱ )
» اطلاعیه ( ۱٠ آبان ۱۳٩۱ )
» مقبره شهدا ( ٩ آبان ۱۳٩۱ )
» خیابان چهل سانتیمتری ( ٦ آبان ۱۳٩۱ )