حدود شش ماه پیش مطلبی با عنوان  "فریضه فراموش شده" منتشر نمودیم و در آن ضمن اعلام وضعیت نابسامان امکانات دبستان شهید نواب صفوی ، از عموم مردم تقاضای کمک کردیم.با توجه به شناختی که از جو فرهنگی بایرام داشتیم، توقع می رفت سیل کمکهای مردمی به سمت مدارس سرازیر شود. اما اینگونه نشد و تنها همان عده معدودی که پیش بینی میکردیم ،جهت کمک به بهبود آن وضعیت اسف بار، پا پیش گذاشتند. که در اینجا جا دارد از مساعدت و همیاری این عزیزان کمال تشکر را بعمل آوریم. با پیگیری های مداوم انجمن اولیاء دبستان و دهیار محترم، در سه روز مانده به بازگشائی مدارس، جناب آقای "آقائی"، ریاست محترم آموزش و پرورش شهرستان اسکو، ضمن حضور در مدرسه، دستور تعویض نیمکتهای فرسوده این دبستان را صادر کرد و تنها در عرض چند ساعت،  90 درصد نیمکتهای فرسوده تولید شده در سال 1354 ، بعد از 36 سال خدمت ،جای خود را به نیمکتهای نو داد. امید میرود با همیاری اولیاء و مردم شریف بایرام ، ده درصد باقیمانده نیز، در عرض همین چند روز اول مدارس تعویض گردد.

بدینوسیله بایرام90 ،مراتب تشکر و سپاس خود را از حسن توجه مسولین اداره آموزش و پرورش، به مطالب منتشر شده توسط این وبسایت را اعلام میدارد. 

همچنین از طرف انجمن اولیاء و مربیان و اولیای دانش آموزان دبستان شهید نواب صفوی از مساعدت جناب آقای  "آقائی" سپاسگذاریم. امید است با ادامه این محبتها شاهد رفع نواقص و مشکلات سایر مدارس در بایرام باشیم. انشاءالله


دسته بندی : بازگشائی مدارس، آموزش و پرورش


آخرین مطالب

» آغاز به کار وبسایت جدید ( ٢٧ آذر ۱۳٩۱ )
» تصاویر محرم ( ٩ آذر ۱۳٩۱ )
» گل گلزار ( ٥ آذر ۱۳٩۱ )
» رنگ امروز ( ٢٤ آبان ۱۳٩۱ )
» صرفا جهت تست ( ٢٢ آبان ۱۳٩۱ )
» مرحله دوم کمک رسانی ( ۱٩ آبان ۱۳٩۱ )
» ساختمان شهرداری ( ۱٧ آبان ۱۳٩۱ )
» اطلاعیه ( ۱٠ آبان ۱۳٩۱ )
» مقبره شهدا ( ٩ آبان ۱۳٩۱ )
» خیابان چهل سانتیمتری ( ٦ آبان ۱۳٩۱ )