خبر دار

... اما دفاع کردن در برابر افراد بی منطق و خودبین هم ره به جایی نخواهد برد و شاید مجبور شوی سکوت کنی و در خلوت به حال خود و این قدرناشناسان گریه کنی. حکایت مجریان زحمت کش ، بی ادعا و عاشق مسابقات جام رمضان بایرام چنین است. در اینجا منظور سخن من به طور خاص جناب آقای محمد تقی الهامی عزیز و بزرگوار است که عشق و اخلاص را در مسابقات امسال و سال قبل نه در حرف و شعار بلکه بطور عملی اثبات کرد و آموزش داد. مردی که بعد از سی سال کارگری طاقت فرسا و با شرافت و در سن پنجاه و چند سالگی، در حالیکه که همتایان او به فکر استراحت و آرامش اند حاضر شد در کمال فروتنی و تواضع آشغال از زیر پای کودکان ما جمع کند، با دستهای رنجور از سالها کار و تلاش گچ به دست گرفته و زمین فوتبال خط کشی کند  و بساط شادی همه ی ما را به قیمت شکستن دل خود فراهم آورد.  اما افسوس و هزاران افسوس که فرهنگ بسیار زشت ما در نابود کردن داشته هایمان و رنجاندن دل کسانی که برایمان بی منت و مواجب زحمت می کشند باز هم از طرف معدودی آدم قدرنشناس ( با کمال تاسف از سوی برخی به ظاهر نخبگان ) رخ نمود و این مرد با شرف و باغیرت و دوست داشتنی را رنجاند تا یکبار دیگر ثابت کرده باشیم که برخی از ما غیر از خودمان هیچ چیز و هیچ کس را نمی بینیم. راستی ای عزیزانی که تیشه به ریشه ی دوستی ها و و محبتها و صفا و صمیمیت مردم می زنید آیا تصور می کنید بایرام لندن است و مسابقات آن باید در حد المپیک لندن برگزار شود یا تصور می کنید داوری این مسابقات باید در حد جام جهانی فوتبال باشد که چنین حق به جانب و طلبکار شده اید. راستی قرداد سالانه آقای رحیم تقیی که با ماشین خود با کمال عشق و علاقه در خدمت مسابقات بود یا آقای الهامی که از حق زن و بچه ی خودش گذشت تا شما چند روزی فارغ از غم و غصه های دنیا شوید چند میلیون بود؟!!!!!!!!!

آقای الهامی و دیگر عزیزان چه اشتباه و گناه نابخشودنی مرتکب شده اند که این چنین در کمال نامردی به آنها حمله می کنید و اصلا آیا آنها وظیفه ای برای شاد کردن دل مردم داشته اند که حالا در وظیفه ی خود کوتاهی کرده باشند. آیا فکر می کنید اگر این مسابقات را تعطیل کنیم بهتر است؟ یا فکر می کنید اگر افراد دیگری این برنامه را اجرا می کردند، هیچ عیب و نقصی نداشت؟ گیریم که در چند مورد هم اشتباهات داوری رخ داده باشد. مگر دنیا به آخر رسیده است یا اینکه جام باشگاهای جهان را ازدست داده اید. کمی هم مردانگی و انصاف داشته باشید و طوری رفتار نکنید که بعداً پشمیان شوید که ایکاش طور دیگری عمل می کردیم. آدمی می تواند برای بسیاری از چیزها متشکر و قدردان باشد. برای یک هدیه، برای یک حرکت دوستانه، برای زیبایی طبیعت، برای سکوت بعد از سروصدا، برای به دست آوردن دوباره سلامتی، برای نور خورشید و خنده بچه ها. هر چه که ما شکرگزارتر باشیم، دلایل بیشتری هم برای شکرگزاری خواهیم یافت.

در پایان روی سخنم با مجریان عزیز مسابقات بالاخص جناب آقای الهامی عزیز است. جناب آقای الهامی بدانید که در هر کاری در این سطح عده ای همیشه ساز مخالف می زنند و غیر از عقاید و تصورات خود، برای دیگران ارزش قائل نمی شوند و این امر اگر چه بسیار زشت اما طبیعی است ولی بدانید و مطمئن باشید که جایگاه شما در بین علاقمندان واقعی فوتبال و ورزش بسیار رفیع است و با این تخریبها از سوی برخی افراد که جایگاهی در بین مردم ندارند محبوبیت شما هر روز بیشتر از قبل خواهد شود و مردم بهترین قاضی هستند. پس لطفا دلسرد نشوید و عشق و علاقه ی خود را همچنان نثار مردم خوب بایرام بنمایید. به قول فصیح ازمان شیرازی:

    " بشکست اگر دل من، به فدای چشم مستت            

                                          سر خُمّ می سلامت، شکند اگر سبویی"

این دل نوشته را به رسم ادب و قدرشناسی به آقای الهامی و سایر عزیزان زحمت کش که در بسیاری از شبها با حضور در ورزشگاه شهدای بایرام شاهد تلاشهای بی ریا و صادقانه ی آنها بود ه ام تقدیم می کنم. پاینده باشید و دست حق همشه یارتان.

یک هوادار فوتبال

بایرام90: مطلب فوق نوشته شده از سوی مدیریت وبسایت بایرام90 نیست. بلکه از طرف یک علاقمند به ورزش است که به این وبسایت ایمیل شده بود و بدون کم و کاست در معرض دید بازدیدکنندگان محترم وبسایت قرار داده شد.
/ 15 نظر / 46 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عباس

ضرب المثلي هست كه ميگويد. آيا تا بحال ظرفي را شكسته اي .گفت تا بحال نشسته ام. پس كسي كه جلو مي افتد و كاري را انجام ميدهد هميشه زير زره بين است. اما بجاي اينكه مورد تشويق يا راهنمايئ شويم مورد مزمت و انتقاد هاي آنچناني قرار ميگيريم پس نبايد بعضي گفته هارا از همه به دل گرفت . حضت علي (ع) را در مسجد به شهادت رسانيدند. گفتند مگر علي نماز ميخواند؟ پس حرفها و ناسزاهائي را كه پشت سر علي (ع) ميزنند چرا پشت سر ماها نگويند به دل نگرفته و كارهايتان را بهتر از قبل انجام دهيد چ.ن شيشه هر چند بشكند تيز تر ميشود خدا موفق گرداند...

محرمانه

خبر محرمانه/محمد تقی الهامی اصل می خواهد از شورای ورزش و هیئت مدیره وادی هجرت کنار رود. بی مهری های بعضی عافیت طلبان که نام را به خدمت ترجیح می دهند و ناکنون مانع اعتلای بایرام شده اند منافع خود را در مایوس کردن خادمان بایرام می دانند. همانگونه که با رفتن محمد حسن الهامی از هیئت حل اختلاف این شورا در بایرام منحل شد و امروز برای کوچکترین مسئله ای باید به شورای حل اختلاف اسکو مراجعه کنیم و سختیها را تحمل کنیم و حرفهای نامربوط بشنویم.

عادی عادی

آقای محمد تقی الهامی همچنان به کار خود ادامه میدهد و تعامل بسیار خوبی با همه دارند در ضمن ایشان در تمامی مسئولیتهای محوله تام الاختیارند. شورای حل و اختلاف هم نه با رفتن آقای الهامی کوچکتر منحل گردید و نه با امدن ایشان تشکیل شده بود بلکه بجهت عدم اطلاع از قوانین قضایی اعضا برخی از روستاها که اکثریت بودند و قضاوتهای اشتباه دهات بالا قوه قضاییه را منجر به استجماع در دادگستری اسکو با مشاوران قضایی نموده آقای بااطلاع محض

عادی عادی

منظور اعضای شورای حل و اختلاف برخی از دهات بالا که اطلاع کافی از قوانین قضایی نداشتند و در صدور رای برخی ناعدالتی ها صورت میگرفت مسئولین قضایی مجبور به انحلال شورهای حل و اختلاف وستاها شدند و قرار بر تجمیع شورای حل و اختلاف واحد در اسکو گردید و نقش آقای محمد حسن الهامی در تشکیل و انحلال شورایی بنام حل و اختلاف کشک بود..... متوجه................شدیدددددددددددددددددددد؟

عباس

دوستان سلام: بايد به اطلاع دوستان برسانم كه شورا حل اختلاف روستائي دستور تجميع در شهرستان از مقامات قضائي بود كه تمامي حل اختلافهاي روستائي بنا به دلايلي نه منحل بلكه فعلا تعطيل شوند. در كليه روستاهاي كشور نه يك يا دو روستا. بعضي مواقع افرادي از موقعيت هاي بدست آمده به نفع خود استفاده ميكنند يعني از آب گل آلود ماهي ميگيرند و نميدانند كه شايد در آب گل آود به جز ماهي چيز ديگري هم نهفته باشد(مار سمي)بيائيد هميشه درست فكر كرده و در راههاي درست گام برداريم كه گفته اند (دوز ايريني كسر) با تشكر

عباس

سلام مجدد: بايد هميشه دست افرادي را كه ميخواهند در راه رسيدن به اهداف مثبت گام برميدارند را بگيريم وبدانيم كه كسي كه كاري را انجام نداده باشد حتا دچار اشتباه نيز نخواهد شد. بايد با اين افراد تعامل كرد نه اينكه تيشه بر ريشه گذاشت. كي به خود خواهيم آمد ودر ساختن جامعه اي عاري از حواشي هاي مخرب دست برداشته و به درست فكر كردن و دستگيري و ايجاد دلگرمي سعي خواهيم كرد . اين موقع است كه جامعه به طرف پيش رفت حركت خواهد كرد.

عادی عادی

یادمان نمیرود که در جلسه درس علامه جعفری به وی اعتراض شد که آقا یه کم بیا پایین و سطح پایین حرف بزن که ما هم بفهمیم درجواب گفتند """ شما یه کم تشریف بیارید بالا""""""

غیر عادی غیر عادی

با سلام به عادی عادی انصافا حرفات غیر عادی غیر عادی است و نیاز به مترجم دارد.

جالب

نشان میدهد نظر عباس همان عباس سروری شورا باشد درسته؟ بهتر است گزارشی از فعالیت شوراها و نظر مردم به آنها را هم بزارید

امیر 5

با سلام خدمت اقای خادمی بنده به عنوان یک هم روستایی از تمامی زحمات آقای محمد تقی الهامی اصل عزیز تشکر و قدردانی می کنم چرا که کار ایشان را مثل عبادت می دانم که ار صمیم دل و دلسوزانه جوانان را دور هم جمع کردند . من هم شاید جریان داوری بودم واقعا" انصاف نبود با ایشان این طور رفتار شود . از ایشان بزرگی را سراغ داریم و بخشودگی. و انتظار ادامه لطف. عضو ی از پایگاه مقاومت