باز گشائی مدارس

قبل از آغاز مراسم و به محض ورود هر یک از دبیران ، دانش آموزان  به استقبال آنها رفته و به مقام شامخ ایشان ادای احترام میکردند.

این مراسم ،طبق روال سالهای قبل با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و خواندن دعای صبحگاهی توسط دو تن از دانش آموزان، آغاز گردید.

 در ادامه مدیر مدرسه، ضمن ایراد سخنرانی و تبریک آغاز سالتحصیلی جدید، اقدام به معرفی دبیران دبستان کرد. آقای میرزاجانی در ادامه صحبتهای خود ضمن تقدیر از زحمات انجمن اولیاء و مربیان ، از مسولین و مخصوصا ریاست محترم آموزش و پرورش شهرستان اسکو، بابت تعویض نیمکتهای این دبستان تجلیل به عمل آورد.

در ادامه مراسم، عبدالعظیم صحراگرد ، که از امسال بعنوان دبیر پرورشی در این دبستان فعالیت خواهد کرد، به ایراد سخنرانی پرداخت.

بعد از آن نوبت به اهدای جوایز رسید. در ابتدا از ایلیا رستمی و علی جباری بدلیل جهش تحصیلی که در سال گذشته انجام داده بودند، تجلیل شد.

همچنین به تعدادی از دانش آموزان با دلایل مختلف، از جمله همکاری با مدیریت جوایزی اهدا گردید.

در پایان مراسم نیز ، از دانش آموزان و اولیای حاضر پذیرائی بعمل آمد. 

تصاویری از حاشیه این مراسم:

 

  

 بایرام90: سال پرباری را برای همه دانش آموزان عزیز آرزو می نماید.

/ 3 نظر / 47 بازدید
اصغر گلزاری

اِنا لِلمَدرِسِه وَ اِنا اِلَیهِ راجِعون!!!! بازگشت همه به سوی مدرسه است..! با نهایت تاثر و تاسف پایان سه ماه عشق وحال و صفا وخواب لذت بخش صبح و آغازِ نُه ماه زجر و بدبختی و اِمتحان و...بر شما دانش آموزان و دانشجویان عزیز تسلیت باد!! : آخه حسین جون او شیرینیدن عکس سالماسیدون اولمازدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

r-z

مراتب تقدیر وتشکر خودرا ازاعضای انجمن اعلام نموده امیدوارم این روند ادامه داشته وموجبات شکوفایی استعدادهای روستا گردد

درس خواندن در مدرسه را هرگز فراموش نكرده و به يادش باشيد نه تنها با گفتن بلكه فكر كردن و بكار بستن بهتينها.