اطلاعیه

پیش نویس: هر از چند گاهی در گوشه و کنار بایرام و در برخی محافل ،سخنانی مبنی بر ضعف عملکرد شورای اسلامی مطرح می شود، (بایرام90 هم جزو همین محافل محسوب می شود). هر جا که صحبت از مشکلات عمومی اهالی بایرام  باشد، بلافاصله همه حملات و کنایه ها متوجه شورای اسلامی و دهیاری می شود. البته برخی از این اعتراضات بجا به نظر می رسد. چرا که در طول این چند سال، افرادی که عهده دار این مسولیت ها بوده اند ،هیچگاه نخواسته اند در بیان فعالیتهای خود و آگاه سازی اذهان ، در محافل عمومی سخنی بگویند.

همین موضوع ما را بر آن داشت تا از شورای اسلامی و دهیاری درخواست نمائیم تا در توضیح عملکرد سه سال و نیم خود در یک محفل عمومی حضور یابند، که خوشبختانه مورد موافقت قرار گرفت.

متن اطلاعیه: بدین وسیله به اطلاع عموم اهای محترم و شریف بایرام میرساند، شورای اسلامی و دهیاری بایرام ، بنا به درخواست بایرام90 ،قصد دارد ، جهت اطلاع رسانی ،توضیح عملکرد و ارائه بیلان کاری سه سال و نیم گذشته خود یک مجمع عمومی برگزار نماید. این جلسه روز یکشنبه مورخه 21/08/91  بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد شهیدلو برگزار خواهد شد. اعضای شورای اسلامی و دهیار ،پاسخگوی سوالات مردم خواهند بود. از عموم اهالی محترم  دعوت بعمل میآید ، در این جلسه حضور به هم رسانند.

لطفا در نظر سنجی ارزیابی عملکرد شورای اسلامی در ستون کناری سمت راست شرکت فرمائید.

/ 5 نظر / 63 بازدید
دروان

سلام داداش شرمنده ام که این حرف را میزنم زبان گویای بایرام وبایرامیها این نیست چرا مینویسی دوباره پاک میکنی چرا اینقدر سانسور میترسی از این افراد قلابی

دروان

سلام داداش این پست وقتش تمام شد نتیجه هم گرفتیم بجاش یک مطلب خوب بزار

شناسي

داداش مدير محترم سايت نتيجه اين بخش مشخص نشد گزارش داده شد يا نه؟ ندونستيم

حسن مینایی

ممنون از وب سایت خوبتان.واقعا که حرف نداره.حالا شده ؟؟؟؟؟؟

فرید دایی

سلام آقای خادمی. چرا عکس ها ی جام رمضان. امسال رو نگذاشتند