گزارش ویژه از جام رمضان سال 90 بایرام

          

                     گزارش ویژه از جام رمضان 90 بایرام

باحمایت صندوق قرض الحسنه باب الحوائج و شورای اسلامی ، یک دوره مسابقه فوتسال با عنوان "جام رمضان90"،یادواره شهدای بایرام، توسط شورای ورزشی در حال برگزاری است.این مسابقات که از اول ماه مبارک رمضان با حضور ده تیم در یک فضای کاملا دوستانه شروع شد، از استقبال عمومی خوبی برخوردار بود.حضور مقامات محلی .پیشکسوتان و ریشسفیدان از زیبائی های جالب توجه این مسابقات بود. اخبار ، برنامه ها و نتیجه بازی ها از طریق سایت رسمی و محترم bayram.ir تحت پوشش قرار گرفته است.

 بازی افتتاحیه بین تیمهای سهند و یادمان خیبر برگزار شد.

 زیباترین قسمت مسابقات بازی دوستانه پیشکسوتان تیمهای قدیمی "خیبر" و "قیام" بعد از گذشت بیست سال بود که از استقبال عمومی خوبی برخوردار شد.

تیمهای حاضر در مسابقات: 1- اتو رنگ عباس 2- برادران طالبی 3- برادران جعفری 4- بیمه آسیا 5-پیمانکاری رسول 6- سهند 7- فجر 8-کامپیوتر احسان 9- کریستال 10-یادمان خیبر

این مسابقات در دو گروه پنج تیمی آغاز شد که در پایان سه تیم از هر گروه به مرحله دوم راه یافتند. تیمهای بیمه آسیا ،کامپیوتر احسان، برادران جعفری از گروه اول و تیمهای یادمان خیبر، پیمانکاری رسول و سهند از گروه دوم به ترتیب با رتبه اول تا سوم  به مرحله بعدی راه یافتند. در ادامه تیم های یادمان خیبر با دوشکست در مقابل کامپیوتر احسان و برادران جعفری و تیم پیمانکاری رسول با دو باخت مقابل بیمه آسیا و سهند از دور مسابقات کنار رفتند. در ادامه چهار تیم برادران جعفری  ،کامپیوتر احسان، سهند و بیمه آسیا رقابت خواهند کرد که برنامه بازی ها و نتایج را به اطلاع عموم خواهیم رساند.

 

ایام هفته

تاریخ

ساعت

بازی

چهارشنبه

90/05/26

23

یادمان خیبر ­­1-4 کامپیوتر احسان

پنج شنبه

90/05/27

23

پیشکسوتان خیبر 3-4 پیشکسوتان قیام (دوستانه)

شنبه

90/05/29

22/15

برادران جعفری 6-2 یادمان خیبر

23/15

بیمه آسیا 5-3 پیمانکاری رسول

چهارشنبه

90/06/02

23

سهند 1-1 بیمه آسیا

پنج شنبه

90/06/03

22/30

کامپیوتر احسان  5-2 برادران جعفری

شنبه

90/06/05

23

پیمانکاری رسول 0-5 سهند

دوشنبه

7/6/90

22/15

کامپیوتر احسان5– 1بیمه آسیا

23/15

سهند1– 3برادران جعفری

روز عید فطر

9/06/90

18/30

 رده بندی  بیمه آسیا2-3سهند

19/30

فینال کامپیوتر احسان5-برادران جعفری1

از عموم بایرامی های عزیز و خانواده های محترم دعوت میشود در مراسم اهدای جوایز با حضور گرم خود زینت بخش مسابقات باشند. طبق اعلام مسولین مسابقات ، از مقامات مسئول استان و شهرستان اسکو و همچنین چند تن از نمایندگان مجلس ،جهت حضور در این مراسم دعوت بعمل آمده است.حضور ریشسفیدان و پیشکسوتان بر زیبائی های این مراسم خواهد افزود. 

دیدارهای رده بندی و فینال:

 

روز چهارشنبه9/6/1390 مسابقه رده بندی در ساعت 30/18 با بازی دو تیم سهند بیمه آسیا در حالی شروع شد که ورزشگاه شهدای بایرام مملو از جمعیت بود. تمامی امکانات برای اجرای یک مسابقه مهیا زیبا بود. حضور بیش از 500 نفر از تماشاگران که قسمت اعظم آنرا پیشکسوتان و ریشسفیدان تشکیل میدادند ،زیبائی خاصی به جو مسابقه داده بود. که در پایان این تیم سهند بود که توانست با نتیجه 3بر2 تیم بیمه آسیا را شکست داده و مقام سوم را کسب کند. در اواخر بازی ورود فرماندار محترم شهرستان اسکو جناب مهندس فاتح بر زیبائی های مسابقه افزود.

راس ساعت 30/19 دو تیم فینالیست (کامپیوتر احسان و برادران جعفری) طی تشریفات خاصی در حالی که تصاویر یازده شهید بایرام رو در دست داشتند وارد زمین مسابقه شدند.

این مسابقه چنانکه انتظار میرفت بسیار زیبا و تماشاگر پسند از آب در آمد. به طوری که تماشاگران، حتی ریشسفیدان را هم به وجد آورد.

در پایان این تیم کامپیوتر احسان بود که با نتیجه 5بر1 بر تیم برادران جعفری غلبه کرد و به مقام قهرمانی رسید. 

جدول نهائی مسابقات

1

کامپیوتر احسان

مقام اول (قهرمان مسابقات)

2

برادران جعفری

مقام دوم

3

سهند

مقام سوم

4

بیمه آسیا

مقام چهارم

جدول گلزنان برتر:

1

حسین طاهر اسکوئی وعلی وثوقی

کامپیوتر احسان

15 گل

2

احمد حسنی

کامپیوتر احسان

13 گل

3

رضا جعفری

براردان جعفری

10 گل

4

علیزضا ممی نژاد

یادمان خیبر

9 گل

 

مراسم اختتامیه:

بعد از پایان مسابقات نوبت به اهدای جوایز رسید. بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط آقای سجاد امینی، آقای مهدی مددی ،دهیار محترم بایرام طی چند دقیقه سخنرانی از مشکلات بایرام بخصوص مشکلات ورزشی آن خطاب به فرماندار سخن گفت. بعد از ایشان مهندس فاتح فرماندار اسکو طی سخنانی به مردم بایرام قول داد که هر چه سریعتر فعالیت جهت احداث سالن سرپوشیده از سر گرفته شود(امیدواریم). در ادامه برنامه که با اجرای مسلط و زیبای آقای محمد حسن الهامی همراه بود.به ترتیب تیمهای چهارم تا اول جوایز و جامهای خود را تحویل گرفتند.به بازیکنان تیم نوجوانان صندوق قرض الحسنه باب الحوائج که در مسابقات جام رمضان 90 دیزج به مقام قهرمانی رسیده بودند نیز جوایزی اهدا شد.از آقای قاسم قاسمی به عنوان نماینده صندوق قرض الحسنه باب الحوائج (اسپانسر مسابقات) طی لوح تقدیری تجلیل به عمل آمد.

تیم برادران طالبی جایزه تیم اخلاق را مال خودش کرد.

جوایز دیگر: حسین اسکوئی: گلزن برتر جام(مشترکا با علی وثوقی)

حاج علیرضا خادمی: پیشکسوت ترین بازیکن    

آقای علی اضغر ترابی: بهترین تماشاگر     ابوذر سلامی: بهترین لیدر

آقای حاج علی(محمد) بهشتی : پزشک افتخاری   این حقیر: بهترین سرپرست

به کشتی گیران بایرام که در مسابقات رمضان اسکو مقام آورده بودند، آقای محمد باقر مسلمی(مربی)  محمد حسین حسین زاده ،حامد خدائی و ؟ جوایزی تعلق گرفت.

همچنین آقای احمد غلامی به نیابت از طرف برادر شهیدش ،شهید حسن غلامی مورد تجلیل قرار گرفت

به توپ جمع کن ها و خیلی های دیگر  هدایائی اهدا شد و از آنها تشکر بعمل آمد.

اما از همه و همه تجلیل شد غیر از همانهائی که حتما باید مورد تجلیل ویژه قرار میگرفتند.

اعضای محترم شورای ورزش ،که نویسنده خود  به عینه ناظر و شاهد بر تلاشهای شبانه روزی این عزیزان در روزهای گرم ماه رمضان با دهان روزه بوده است. در اینجا وبسایتhttp://bayram.in/ (بایرام90)  مراتب تشکر و قدردانی خود را از همه این عزیزان اعلام میدارد. خداوند ذخیره آخرت این عزیزان نماید.                                      آقایان: مهدی مددی(دهیار)، محمد تقی الهامی(رئیس شورای ورزش)، رضا بنازاده، حسین اسکوئی،حاج عباس امینی،علی تقیی و سایر عزیزان آقایان کریم جعفری ، رحیم تقیی،حسین احمدان ،رسول عشقی،اکبر اسکوئی و دیگز زحمت کشانی که شاید از قلم افتاده اند.

یک تشکر ویژه از دوستان عزیزم آقایان سلامی و رسولی (bayram.ir) بخاطر در اخیار قرار دادن تعدادی از تصاویر این مسابقات. انشا الله به محض اینکه تصاویر خودمان بدستمان رسید از عکسهای خودمان بیشتر استفاده میکنیم.

تصاویری از حاشیه بازیها:

 

 

منتظر تصاویر بعدی باشید...

/ 11 نظر / 53 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اهبر

با سلام من شما را لینک کردم بی زحمت شما هم ما را لینک کنید . http://bayram14.blogfa.com/

صمد

بار فرهنگی بسیار پایین است آخی جونم ملا نوه سی هستی

آشنا

با سلام وتشکر از سرپرست پر طرفداری ومردمی تیم یادمان خیبر. ضمنا ما شدیدا ناراحتیم وخواب را برای خود حرام کردیم که چرا یادمان خیبر دربالای جدول جایی نداشت!!!!!!!!!!!!!!

سروري

سلام آقاي حسين خادمي بنده طرفدار تيم خيبر و پيشكسوت آن تيم هستم. يادمان خيبر نيز مارا به ياد آن روزهائي انداخت كه برو بيائي داشت . برد وباخت در ورزش يك كار عادي و منكر نشدني است هدف رساندن پيام ميباشد نه قهرماني . قهرمانان واقعي كساني هستند كه جان بركف در مقابل دشمن ايستادگي كرده و خونشان را براي كشور در خاك اين ميهن اسلامي ريختند. در آخر از زحمات شما تشكر مينمايم.

نوا

ba arze salam khedmate agaie khademi vablageton kheyli aliye fagat bazi az axa baz nemishan bazam azaton tashakor mikonam[گل]

نوا

tonestam bazeshon konam mamnon

اهبر

با سلام حسین آقا جان فکر کنم در انتخاب جوانترین بازیکن دچار اشتباه شده اید لطفا اصلاح فرماید . آقای خردیار 28 ساله می باشند ..!

رحیم خردیار

خیلی عالی بود.

عباس مسلمی

ماشالا سربرست

شایان

سلام خدمت آقاحسین لازمه وبلاگ پویاتر خارج کردن آن از یکنواختی میباشد پس لازم است عکسها را یه دور عوض کنید ممنون