ساختمان شهرداری

 

آقای ابراهیم سیاری عضو شورای اسلامی بایرام طی مصاحبه ای با بایرام90 ، در مورد جزئیات این طرح گفت:

بنا به مصوبات دولت ، قرار است در تمامی روستاهای کشور  ساختمان دهیاری، با توجه به جمعیت ساکن در روستاهای مختلف ،به مساحت 60 الی 80 متر احداث گردد. اما از آنجائی که پیش بینی می شود که بایرام بزودی به شهر تبدیل شود، لذا نقشه ساخت این ساختمان از حالت دهیاری به شهرداری تغیر یافت.

سیاری در ادامه افزود: بر خلاف روستاهای منطقه ساختمان شهرداری بایرام در مساحتی بالغ بر 400 متر و با اعتبار 40 میلیون تومانی ، که مبلغ 20 میلیون تومان آن توسط فرمانداری ، به حساب شورای اسلامی واریز گردیده است، احداث خواهد شد، و 20 میلون تومان بعدی در ادامه اجرای طرح واریز خواهد گردید. وی خاطر نشان کرد: در ساخت و تکمیل این بنا، به هیچ عنوان از محل همیاری اهالی استفاده نخواهد گردید و در صورت نیاز مالی ،دوباره از فرمانداری و دولت کمک خواهیم گرفت.

آقای سیاری، همچنین تلاشهای آقای مهدی مددی (دهیار  بایرام) را در تحقق این پروژه مثمر ثمر دانسته ،و از مساعدتهای فرمانداری شهرستان اسکو تجلیل کرد. 

/ 26 نظر / 58 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دروان

عزیز من همکدی سلام شما که در متن نظر خودتان این همه غلط املایی داری چرا وارد بحث میشی اصلاح کن ببینم چی میگی قربانت برم تجس و تفهس-پابت-بشتاسم بگو کی هستی بعد با هم از هرکجا بگی باهم حرف میزنیم از شما بعید است اقای لیسانس

هم كدي

سلام دروان جان عزيز از لطفتان كمال تشكر را دارم كه توانستيد ادبيات وارسته فارسي را ابراز داريد وچون بنده سه چهار غلط املائي داشتم شما از نمره امتحاني بنده كم كنيد. و اينرا بدانيمكه: هيچ چيز در طبيعت برای خود زندگی نميکند رودخانه ها آب خود را مصرف نميکنند درختان ميوه خود را نمی خورند خورشيد گرمای خود را استفاده نمیکند ماه ، در ماه عسل شرکت نميکند گل ، عطرش را برای خود گسترش نميدهد نتيجه : زندگی برای ديگران ، قانون طبيعت است . . .

دوستان عزیز دروان جان و هم کدی محترم بهتر است کمی هم به پر و بال مدیر سایت بپیچید تا ما هم حال کنیم

دروان

سلام عزیز همکدی از اینکه وبسایت بایرام را محل مناظره خود قرار دادیم از مدیر سایت رخصت شما هم این را بدانید که 1-رودخانه نمیتواند اب را به هیچکس نشان ندهد چون مصرف نمیکند 2-درختان چون میوه اش را نمیخورند از همه دریغ بکنند 3-وغیره..... این رسم طبیعت است درخت چون به همه میوه میدهد نمیتواند هرکاری دوست داردانجام دهد چیزهایی را که گفتی همه بی منت هستند ولی کارهای بعضی ها با منت وخیلی حرفهای اینجوری...... مثل اینکه نمیدانی زمان پیشرفت کرده است حرفهای جدید بزن و کار خودتان را با استفاده از ابزار طبیعت لاپوشانی نکن باشه همکدی خبببببببببببببببببببببببب

مدیر هارداسان بو درواننان همکدینی بارشدیر آخی

هم كدي

سلام دوستان بخصوص به مديريت سايت مدير سايت نظاره گر مناظره هستند و خودشان كيف ميكنند. واين كار خوبي است. و در ضمن با جناب دروان مشكلي نداريم كه يكي ميانجيگري كند هر سوالي جوابي دارد. ايشان گفتند(نوشتند) و بايد يك حرفي هم بشنوند و الا كار طبيعت اين است . كاري كه بدون منت باشد و براي خدا و خلق خدا بهتر است واگر كسي كاري را براي شهرت وبا منت انجام دهد در اين دنيا فقط بارك اله...اجر آن است. اين را همه ميدانيم ولي عمل كردنش كمي مشكل است. بايد قبل از هر كاري تعقل كرد.

دروان

سلام هم کدی نجه سن؟ امیدوارم حالت خوب باشد میخواهم یک بحث دیگری شروع کنم اماده ای؟ میخواهم در مورد اینکه در روستای ما بعضی مسایل هست که شوراها انجام داده اند (از اول تا الان) ولی بیخود بوده اند وبه درد روستای ما نخورده است و جواب هم نگرفته ایم اگر مایلی اولین مورد را شما بنویسید تا شروع کنیم تا بقیه هم استفاده کنند اقای مدیر سایت کمکمان کن یا اصلا یک پست را برای اینجور مسایل ایجاد کن ما هم حرف دل بزنیم تا بیشتر کیف بکنیدددددددددد

هم كدي

سلام دروان جان شما مسايل را به مسخره گرفته ايد وميخواهيد از آب گل الود ماهي بگيريد، به من چه شورا يا دهيار هر كاري را انجام داده اند بيخودي و يا بقول شما به درد بخور بوده يا نبوده . اگر مسايل سازنده و انتقاد و پيشنهادي داريد كه به درد روستا ميخورد بحث كرده و با شوراي اسلامي و دهيار محترم نيز در جريان گذاشته و خواستار انجام چنين كارهائي را باشيم در غير اينصورت شما را خوش و مارا سلامت.

دروان

سلام همکدی میدانستم که طبل تو خالی هستی این کارها از دست تو بر نمی اید اصلا من را باش که دارم با چه کسی حرف میزنم نمیتوانی در هر بحثی که میتوانی صحبت کن چرا دیگر خدا حافظی نکند شما از خود شورا ها هستی یا از مریدان انها من با شورا ودهیار به شخص کار ندارم ولی به روستای خود عشق میورزم وهیچ چیز را به مسخره نگرفته ام ومیخواهم که شاید موردی را حل کنیم حالا اگر میخواهی اعلام کن واز بحث برو بیرون هر موقع تونستی بیا خبببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب؟

اله سیزین کندوزون آزینداکی(ورودی)کورپی دییرکی بیرا شهر اولاجاخ بااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا